Strzelectwo myśliwskie

SEKCJA STRZELECKA PRZY KOLE ŁOWIECKIM
,,TUMAK” ŚWINOUJŚCIE

Sekcja Strzelecka działa przy Kole Łowieckim ,,TUMAK” od 2000 roku. Jej głównym celem jest podnoszenie kwalifikacji strzeleckich wszystkich członków Koła oraz popularyzacja idei strzelectwa myśliwskiego wśród braci łowieckiej. Członkowie Sekcji organizują corocznie obowiązkowe przystrzelanie broni dla członków Koła oraz reprezentują indywidualnie i drużynowo Koło ,,TUMAK” jak również Zarząd Okręgowy PZŁ w Szczecinie na zawodach strzeleckich organizowanych przez PZŁ.
Dzięki finansowemu wsparciu ze strony Koła jak i osobistemu zaangażowaniu poszczególnych członków, Sekcja Strzelecka może pochwalić się znaczącymi osiągnięciami na niwie strzelectwa myśliwskiego zarówno w Okręgu Szczecińskim jak też na zawodach ogólnopolskich. Świadectwem tego są zdobyte przez członków sekcji liczne puchary i wyróżnienia które prezentowane są w salce kominkowej naszej Zagrody. Są to tylko osiągnięcia drużynowe, podczas gdy członkowie Sekcji zdobywali również wielokrotnie czołowe miejsca indywidualnie na zawodach centralnych i regionalnych.
Od 2006 roku do 2010roku Koło Łowieckie ,,TUMAK” zdobywało drużynowo mistrzostwo Okręgu Szczecińskiego i dzięki temu reprezentowało Okręg Szczeciński PZŁ na Krajowym Konkursie Kół Łowieckich imienia Ignacego Stachowiaka, które są oficjalnymi Mistrzostwami Polski Kół Łowieckich w strzelaniach myśliwskich.
Sekcja Strzelecka jest stale otwarta na nowych pasjonatów strzelectwa myśliwskiego, a jej członkowie są zawsze chętni służyć radą i pomocą wszystkim myśliwym.
Poniższe tabele przedstawiają wyniki, zdobyte miejsca oraz osiągnięcia strzeleckie Okręgu Szczecińskiego PZŁ:

Wyniki zespołowe na zawodach centralnych
rok miejsce zawodów lokata i punkty skład zespołu
1960 Centralne Zawody Strzeleckie
w Warszawie
IV
254/400 pkt
A. Chełstowski, F Hajduk,
Z. Marszałek, T. Meller
1966 Krajowe Zawody Myśliwsko-
Strzeleckie w Rzeszowie
I
231/300 pkt
J. Gąsowski, J. Ignaszewski
Z. Marszałek
1964 I Mistrzostwa PZŁ w Szczecinie II kl. mistrz.
236/300 pkt
A. Chełstowski, J. Gąsowski,
Z. Marszałek
1965 II Mistrzostwa PZŁ w Zielonej Górze IV kl. pow.
223/300 pkt


V kl. mistrz

F. Antoniewicz, J. Ignaszewski, W. Lipski


A. Chełstowski, J. Gąsowski, Z. Marszałek
1966 II Mistrzostwa PZŁ w Warszawie V kl. pow.
220/300 pkt
E. Klucznik, B. Stróżyński, T. Wójcik
1967 IV Mistrzostwa PZŁ w Szczecinie IV kl. mistrz.
228/300 pkt
J. Ignaszewski, W. Lipski, Z. Marszałek
1968 V Mistrzostwa PZŁ w Łodzi II kl. pow.
247/300 pkt


III kl. mistrz.
248/300 pkt
J. Kobyliński, Z. Kwiatkowski, B. Putkowski


J. Gąsowski, J. Ignaszewski, W. Lipski
1969 VI Mistrzostwa PZŁ we Wrocławiu I kl. mistrz.
252/300 pkt


IV kl. pow.
225/300 pkt
E. Klucznik, J. Kobyliński, W. Lipski


M. Bardziński, W. Chowański, J. Skrzypiec
1971 VII Mistrzostwa PZŁ w Opolu I kl. pow.
374/500 pkt


II kl. mistrz.
241/300 pkt
Z. Kobyliński, J. Kuźma, Z. Piasecki, J. Trocki, W. Walczak


J. Ignaszewski, E. Klucznik, W. Lipski
1972 VIII Mistrzostwa PZŁ w Poznaniu V kl. mistrz.
258/300 pkt
brak danych
1992 XXV Mistrzostwa PZŁ w Olsztynie V
254/300 pkt
J. Bazarewki, P. Bekasik, Z. Boczek
1998 XXXI Mistrzostwa PZŁ w Radomiu III
256/300 pkt
J. Bazarewki, R. Kostrzewski, J. Wiaderek
1999 XXXII Mistrzostwa PZŁ w Kaliszu IV
265/300 pkt
S. Dudziak, M. Mikłasz, J. Żurawski
2003 III Mistrzostwa PZŁ kl. mistrzowskiej
w Olsztynie
V
1.375 pkt
Piotr Jóźwiak, Jerzy Bazarewski,
Piotr Mikłasz
2005 XXXVIII Mistrzostwa PZŁ
kl. powszechnej w Bydgoszczy
I
1.342 pkt
Jarosław Bęćkowski, Szymon Bekasiak,
Roman Krych
2006 XXXIX Mistrzostwa PZŁ kl. powszechnej w Częstochowie V
1.290 pkt
Piotr MUTH, Jacek BRZDĘK, Tomasz REDA
2009 IX Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej w Katowicach III
1.395 pkt
Wojciech ZIÓŁKOWSKI, Piotr JÓŹWIAK, Jacek BRZDĘK
2011 XI Mistrzostwa PZŁ
w Klasie Mistrzowskiej
II
1.410 pkt
Wojciech ZIÓŁKOWSKI, Szymon BEKASIK, Jacek BRZDĘK
Szczecińscy „Mistrzowie Strzelectwa Myśliwskiego PZŁ”


Lp. Imię i nazwisko zdobywcy Rok i miejsce Wyniki Uwagi
1 Antoni CHEŁSTOWSKI 1960r. CZS Warszawa 76,8 nie członek PZŁ
2 Józef GĄSOWSKI 1963r. KZM-S Rzeszów 83 zmarł
3 Zdzisław MARSZAŁEK 1963r. KZM-S Rzeszów 77 nie członek PZŁ
4 Józef IGNASZEWSKI 1965r. II M PZŁ Zielona Góra 83 zmarł
5 Waldemar LIPSKI 1965r. II M PZŁ Zielona Góra 79
6. Tadeusz WÓJCIK 1966r. III M PZŁ Warszawa 77
7 Jerzy KOSYCARZ 1967r. IV M. PZŁ Szczecin 77 zmarł
8 Janusz KOBYLIŃSKI 1968r. V M PZŁ Łódź 87
9 Eugeniusz KLUCZNIK 1968r. V M PZŁ Łódź 85
10 Feliks ANTONIEWICZ 1968r. V M PZŁ Łódź 83
11 Zbigniew KWIATKOWSKI 1968r. V M PZŁ Łódź 81
12 Bronisław PUTKOWSKI 1968r. V M PZŁ Łódź 79 zmarł
13 Bronisław HANDZLIK 1968r. V M PZŁ Łódź 77
14 Mieczysław BARDZIŃSKI 1969r. VI M PZŁ Wrocław 80 nie członek PZŁ
15 Zbigniew KOBYLIŃSKI 1971r. VII M PZŁ Opole 82
16 Janusz KUŹMA 1971r. VII M PZŁ Opole 80
17 Wiesław WALCZAK 1971r. VII M PZŁ Opole 79 nie członek PZŁ
18 Józef TROCKI 1971r. VII M PZŁ Opole 75
19 Henryk WALCZAK 1973r. IX M PZŁ Katowice 81
20 Antoni KEMPA 1974r. X M PZŁ Łódź 82
21 Zdzisław TYMOSIEWICZ 1976r. XII M PZŁ Toruń 78
22 Andrzej GODLEWSKI 1983r. XVI M PZŁ Łódź 77
23 Zbigniew BOCZEK 1986r. XIX M PZŁ Rzeszów 82
24 Henryk BARCZ 1987r. XX M PZŁ Gdańsk 83 nie członek PZŁ
25 Jarosław ZIMMER 1989r. XXII M PZŁ Poznań ? ZO PZŁ Warszawa
26 Paweł BEKASIAK 1992r. XXV M PZŁ Olsztyn 87
27 Jerzy BAZAREWSKI 1993r. XXVI M PZŁ Toruń 78
28 Emilian KONIECZNY 1996r. XXIX M PZŁ Wrocław ?
29 Michał WASIUKIEWICZ 15.06.1997r. PTP Poznań 83
30 Kazimierz SUCHECKI 15.06.1997r. PTP Poznań 81
31 Wojciech CZAJKOWSKI 15.06.1997r. PTP Poznań 80
32 Janusz ŻURAWSKI 15.06.1997r. PTP Poznań 77
33 Jerzy JUŚ 15.06.1997r. PTP Poznań 75 zmarł
34 Janusz WIADEREK 16.05.1998r. Gdańsk 75
35 Robert KOSTRZEWSKI 16.05.1998r. Gdańsk 83 nie członek PZŁ
36 Marek MIKŁASZ 8.08.1999r. Kalisz 77
37 Sławomir DUDZIAK 1999r. XXXII M PZŁ Kalisz 93
38 Krzysztof KOTOWICZ 20.05.2000r. Liga Szczecin 86
39 Piotr MIKŁASZ 20.05.2000r. Liga Szczecin 80
40 Ryszard WODYK 20.05.2000r. Liga Szczecin 76
41 Wiesław DOBRZENIECKI 2000r. XXXIII M PZŁ Rzeszów 81
42 Krzysztof TURBACZEWSKI 21.07.2001r. Liga Gdańsk 415
43 Krzysztof KORZENIEWSKI 21.07.2001r. Liga Gdańsk 394
44 Janusz MARCINIAK 2001r. XXXIV M PZŁ Poznań 406
45 Wojciech KRZEMIŃSKI 2001r. XXXIV M PZŁ Poznań 405
46 Mirosław LUDWICZAK 25.05.2002r. Liga Szczecin 432
47 Andrzej SZYMAŃSKI 25.05.2002r. Liga Szczecin 403
48 Franciszek DOMAŃSKI 25.05.2002r. Liga Szczecin 396
49 Wacław GOŁĘBIOWSKI 25.05.2002r. Liga Szczecin 377
50 Jacek POKORSKI 2002r. XXXV M PZŁ Olsztyn 412
51 Ryszard CHAŃSKI 28.06.2003r. Liga Wolsztyn 400 zmarł
52 Tadeusz WALIGÓRA 2003r. XXXVI M PZŁ Zielona Góra 420
53 Wojciech ZIÓŁKOWSKI 2003r. XXXVI M PZŁ Zielona Góra 395
54 Waldemar SURMA 2003r. XXXVI M PZŁ Zielona Góra 392
55 Andrzej MUCHO 2004r. XXXVII M PZŁ 419
56 Krzysztof KWIECIŃSKI 2004r. XXXVII M PZŁ 400
57 Jarosław BĘĆKOWSKI 11.06.2005r. Liga Zielona Góra 439
58 Szymon BEKASIAK 11.06.2005r. Liga Zielona Góra 426
59 Roman KRYCH 11.06.2005r. Liga Zielona Góra 398
60 Marek TAWAKOL 11.06.2005r. Liga Zielona Góra 398 Uwagi
61 Ryszard JUŚ 2.07.2005r. Puchar Bałtyku Manowo 378
62 Zygmunt BIEŃCZAK 10.09.2005r. Winobranie Zielona Góra 391
63 Jacek BRZDĘK 27.05.2006r. PTP Poznań 445
64 Piotr MUTH 10.06.2006r. Liga Poznań 455
65 Maciej KRAWCZAK 1.07.2006r. Puchar Bałtyku Manowo 395
66 Tomasz REDA 2006r. – XXXIX M PZŁ Częstochowa 407
67 Szymon WALIGÓRA 31.05.-1.06.08r. 24. KKKŁ Piotrków
Tryb.
417
68 Zbigniew NIEDZIAŁEK 12-13.07.08r. 41. M PZŁ kl. powsz.
Poznań

426
69 Arkadiusz DOMAŃSKI 389
70 Marek ZDANOWICZ 18-19 lipca 2009 r. XVII MPZŁ kl. powszechna – Radom 439
71 Mateusz KUŻEL 17-18.07.10r. 43 M PZŁ kl. p Bydgoszcz 418
Wyniki indywidualne mistrzostw szczecińskiej organizacji łowieckiej
w latach 1995 – 2011 r


Lp. R o k Klasa
mistrzowska
Klasa
powszechna
1 1995 1. Zbigniew BOCZEK 83

2. Paweł BEKASIAK 81

3. Jerzy BAZAREWSKI 80

1. Emilian KONIECZNY 71

2. Marek MIKŁASZ 63

3. Jerzy JUŚ 62

2 1996 1. Zbigniew BOCZEK 92

2. Paweł BEKASIAK 89

3. Jerzy BAZAREWSKI 88

1. Wiesław DOBRZENIECKI 73

2. Sławomir DUDZIAK 70

3. Emilian KONIECZNY 69

3 1997 1. Paweł BEKASIAK 70

2. Jerzy BAZAREWSKI 69

3. Henryk BARCZ 63

1. Michał WASIUKIEWICZ 71

2. Marek MIKŁASZ 66

3. Marian MAJCHRZAK 64

4 1998 1. Jerzy BAZAREWSKI 93

2. Michał WASIUKIEWICZ 91

3. Paweł BEKASIAK 89

1. Janusz WIADEREK 90

2. Robert KOSTRZEWSKI 89

3. Piotr MIKŁASZ 82

5 1999 1. Janusz ŻURAWSKI 94

2. Robert KOSTRZEWSKI 91

3. Paweł BEKASIAK 90

1. Marek MIKŁASZ 90

2. Wiesław DOBRZENIECKI 89

3. Sławomir DUDZIAK 89

6 2000 1. Paweł BEKASIAK 95

2. Janusz WIADEDREK 95

3. Jerzy BAZAREWSKI 95

1. Wojciech KRZEMIŃSKI 93

2. Wiesław DOBRZENIECKI 92

3. Piotr MIKŁASZ 89

7 2001 1. Janusz WIADEREK 478

2. Paweł BEKASIAK 463

3. Ryszard WODYK 461

1. Wojciech KRZEMIŃSKI 439

2. Krzysztof TURBACZEWASKI 434

3. Ryszard JUŚ 414

8 2002 1. Jerzy BAZAREWSKI 473

2. Michał WASIUKIEWICZ 466

3. Piotr MIKŁASZ 454

1. Mirosław LUDWICZAK 447

2. Jacek POKORSKI 436

3. Tadeusz WALIGÓRA 430

9 2003 1. Piotr MIKŁASZ 462

2. Paweł BEKASIAK 451

3. Emilian KONIECZNY 451

1. Tadeusz WALIGÓRA 440

2. Waldemar SURMA 432

3. Krzysztof KWIECIŃSKI 431

10 2004 1. Jerzy BAZAREWSKI 478

2. Paweł BEKASIAK 476

3. Jacek POKORSKI 461

1. Jarosław BĘĆKOWSKI 448

2. Patryjcusz MARSZAŁEK 444

3. Roman KRYCH 443

11 2005 1. Piotr JÓŹWIAK 477

2. Jerzy BAZAREWSKI 465

3. Paweł BEKASIAK 459

1. Jarosław BĘĆKOWSKI 465

2. Jacek CHLEBOWSKI 458

3. Michał ZIELIŃSKI 452

12 2006 1. Jarosław BĘĆKOWSKI 469

2. Piotr MIKŁASZ 465

3. Wojciech ZIÓŁKOWSKI 452

1. Piotr MUTH 457

2. Jacek CHLEBOWSKI 438

3. Tomasz REDA 436

13 2007 1. Wojciech ZIÓŁKOWSKI 462

2. Piotr JÓŹWIAK 457

3. Krzysztof KOTOWICZI 446

1. Marek ZDANOWICZ 426

2. Hubert BEKASIAK 423

3. Szymon WALIGÓRA 418

14 2008 1. Szyman BEKASIAK 473 pkt

2. Jacek BRZDĘK 465 pkt

3. Paweł BEKASIAK 463 pkt

1. Zbigniew NIEDZIAŁEK 438 pkt

2. Marek ZDANOWICZ 437 pkt

3. Rafał PODGÓRSKI 427 pkt

15 2009 1. Piotr Jóźwiak 469 pkt

2. Wojciech Ziółkowski 464 pkt

3. Paweł Bekasiak 453 pkt

1. Adrian Suchecki 423 pkt

2. Maciej Sakwa 417 pkt

3. Mateusz Kużel 416 pkt

16 2010 1. Wojciech Ziółkowski 454 pkt

2. Piotr Muth 441 pkt

3. Szymon Bekasiak 440 pkt

1. Jacek Chlebowski 433 pkt

2. Hubert Bekasiak 428 pkt

3. Tomasz Szymański 428 pkt

17 2011 1. Piotr Jóźwiak 482 pkt

2. Wojciech Ziółkowski 478 pkt

3. Szymon Bekasiak 470 pkt

1. Hubert Bekasiak 461 pkt

2. Domagała Mirosław 443 pkt

3. Zieleśkiewicz 428 pkt

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
rok lokata koło
1998 r. Kielce 4 miejsce „Nadodrzańskie” Szczecin
1999 r. Sielsko Biała 5 miejsce „Diana” Szczecin
2000 r. Krzywiń 4 miejsce „Nadodrzańskie” Szczecin
Najwyższe wyniki
data nazwisko punktacja
13.06.1998 r. Poznań Jerzy Bazarewski 98/100 pkt
19.06.1999 r. Toruń Wojciech Czajkowski 96/100 pkt
05.08.2000 r. Kalisz Michał Wasiukiewicz 97/100 pkt
09.09.2000 r. Zielona Góra Janusz Żurawski 97/100 pkt
Najważniejsze osiągnięcia indywidualne
szczecińskich zawodników na Mistrzostwach PZŁ


Lp. Imię i nazwisko Rok i miejsce Lokata Wynik
1 Antoni Chełstowski Warszawa 1960r. 3 miejsce w kl. otwartej 76,8 pkt
2 Józef Gąsowski Rzeszów 1963r. 2 miejsce w kl. otwartej 83 pkt
3 Zdzisław Marszałek Rzeszów 1963r. 3 miejsce w kl. otwartej 77 pkt
4 Józef Ignaszewski Zielona Góra 1965r. 3 miejsce w kl. powszechnej 83 pkt
5 Józef Ignaszewski Szczecin 1967r. 1 miejsce w kl. mistrzowskiej 88 pkt
6 Janusz Kobyliński Łódź 1968r. 1 miejsce w kl. powszechnej 87 pkt
7 Janusz Kobyliński Łódź 1968r. 1 miejsce w kl. mistrzowskiej 92 pkt
8 Waldemar Lipski Łódź 1968r. 3 miejsce w kl. mistrzowskiej 88 pkt
9 Janusz Kobyliński Wrocław 1969r. 1 miejsce w kl. mistrzowskiej 92 pkt
10 Paweł Bekasiak Olsztyn 1992r. 1 miejsce w kl. powszechnej 87 pkt
11 Michał Wasiukiewicz Koszalin 1997r. 2 miejsce w kl. powszechnej 90 pkt
12 Sławomir Dudziak Kalisz 1999r. 1 miejsce w kl. powszechnej 93 pkt
13 Jarosław Bęćkowski Bydgoszcz 2005r. 1 miejsce w kl. powszechnej 466 pkt
14 Szymon WALIGÓRA Poznań 2008r. 3 miejsce w kl. powszechnej 473 pkt
Wawrzyny strzeleckie


Lp. Zdobywca 96’ 97’ 98’ 99’ 00’ 01’ 02’ 03’ 04’ 05’ 06’ 07’ 08’ 09’ 10’ 11’ Razem
1 Jerzy BAZAREWSKI B B Z S Z; S S S S S S B S B 14
2 Paweł BEKASIAK B S B B S B B S B S S B B S B 15
3 Wojciech CZAJKOWSKI S S S B B -; 5
4 Michał WASIUKIEWICZ S B Z S 4
5 Janusz WIADEREK B B S S S 5
6 Janusz ŻURAWSKI B S Z B 4
7 Krzysztof KOTOWICZ B 1
8 Piotr MIKŁASZ B B S S 4
9 Zdzisław TYMOSIEWICZ B 1
10 Ryszard WODYK B 1
11 Krzysztof TURBACZEWSKI B B S S B S 6
12 Piotr JÓŹWIAK S S S B S S S B Z 9
13 Jarosław BĘĆKOWSKI S Z B S Z S S 7
14 Szymon BEKASIAK B S S S S Z Z 7
15 Jacek BRZDĘK B B S S Z 5
16 Wojciech ZIÓŁKOWSKI B S S S Z Z 6
17 Jacek POKORSKI B B 2
18 Andrzej MUCHO B B B B 4
19 Piotr MUTH B 1
20 Tadeusz WALIGÓRA B B 2
21 Szymon Igor WALIGÓRA B S B S 4
22 Zbigniew NIEDZIAŁEK B 1
X Razem 2 2 6 6 10 2 7 4 5 7 11 10 10 10 8 108
Rywalizacja szczecińskich kół łowieckich w zawodach wojewódzkich/okręgowych PZŁ


Lp. Data i miejsce zawodów Zwycięzcy klasyfikacji zespołowej Wynik
1 13 sierpnia 1995r. Gorzów Wlkp 1. „RYŚ” Nowogard

2. „ORLIK” Szczecin

3. „DROP” Szczecin

4. „KNIEJA” Szczecin

5. „BÓR” Szczecin

203 pkt

176 pkt

176 pkt

172 pkt

169 pkt

2 11 sierpnia 1996r. O.S.M. PZŁ Pucice 1. „RYŚ” Nowogard

2. „DROP” Szczecin

3. „BÓR” Szczecin

4. „WETERAN” Szczecin

5. „ORLIK” Szczecin

210 pkt

200 pkt

193 pkt

178 pkt

173 pkt

3 20 lipca 1997r. – „ – 1. „NADODRZAŃSKIE” Sz-n

2. „RYŚ” Nowogard

3. „DROP” Szczecin

4. „ORLIK” Szczecin

5. „BÓR” Szczecin

187 pkt

186 pkt

177 pkt

170 pkt

166 pkt

4 26 lipca 1998r. – „ – 1. „DIANA” Szczecin

2. „RYŚ” Nowogard

3. „TROP” Szczecin

4. „BIELIK” Szczecin

5. „ORLIK” Szczecin

230 pkt

220 pkt

217 pkt

212 pkt

208 pkt

5 25 lipca 1999r. – „ – 1. „ORLIK” Szczecin

2. „TROP” Szczecin

3. „RYŚ” Nowogard

4. „BÓR” Szczecin

5. „KNIEJA” Szczecin

248 pkt

241 pkt

233 pkt

233 pkt

230 pkt

6 20 sierpnia 2000r. – „ – 1. „RYŚ” Nowogard

2. „TROP” Szczecin

3. „KNIEJA” Szczecin

4. „BÓR” Szczecin

5. „BIELIK” Szczecin

257 pkt

249 pkt

242 pkt

223 pkt

214 pkt

7 15 lipca 2001r. – „ – 1. „TROP” Szczecin

2. „RYŚ” Nowogard

3. „GŁUSZEC” Szczecin

4. „BÓR” Szczecin

5. „DZIK” Gryfice

1.246 pkt

1.223 pkt

1.133 pkt

1.132 pkt

1.132 pkt

8 7 lipca 2002r. – „ – 1. „TUMAK” Świnoujście

2. „BÓR” Szczecin

3. „GŁUSZEC” Szczecin

4. „KNIEJA” Szczecin

5. „WETERAN” Szczecin

1.246 pkt

1.223 pkt

1.161 pkt

1.144 pkt

1.128 pkt

9 6 lipca 2003r. – „ – 1. „DZIK” Gryfice

2. „TUMAK” Świnoujście

3. Wojsk. „SOKÓŁ” Szczecin

4. „RYŚ” Nowogard

5. „BÓR” Szczecin

1.255 pkt

1.248 pkt

1.207 pkt

1.187 pkt

1.174 pkt

10 18 lipca 2004r. – „ – 1. Wojsk. „SOKÓŁ” Szczecin

2. „TUMAK” Świnoujście

3. „DZIK” Gryfice

4. „BIELIK” Szczecin

5. „RYŚ” Nowogard

1.278 pkt

1.265 pkt

1.237 pkt

1.230 pkt

1.216 pkt

11 10 lipca 2005r. – „ – 1. „RYŚ” Nowogard

2. „SOKÓŁ” Szczecin

3. „TUMAK” Świnoujście

4. „BIELIK” Szczecin

5. „BÓR” Szczecin

1.344 pkt

1.251 pkt

1.250 pkt

1.219 pkt

1.159 pkt

12 9 lipca 2006r. – „ – 1. „TUMAK” Świnoujście

2. „RYŚ” Nowogard

3. „SOKÓŁ” Szczecin

4. „DZIK” Gryfice

5. LIS” Łobez

1.228 pkt

1.204 pkt

1.199 pkt

1.172 pkt

1.128 pkt

13 8 lipca 2007r. O.S.M. PZŁ Pucice 1. „RYŚ” Nowogard

2. „DZIK” Gryfice

3. „DARZ BÓR” Szczecin

4. „ŻUBR” Szczecin

5. „TUMAK” Świnoujście

1.198 pkt

1.190 pkt

1.151 pkt

1.120 pkt

1.104 pkt

14 22 czerwca 2008 1. „JELEŃ” Kamień Pom.

2. „RYŚ” Nowogard

3. „TUMAK” Świnoujście

4. „ORLIK” Szczecin

5. „SOKÓŁ” Szczecin

1.183 pkt

1.164 pkt

1.148 pkt

1.141 pkt

1.137 pkt

15 7 czerwca 2009 O.S.M. PZŁ Pucice 1 „TUMAK” Świnoujście

2 „DROP” Szczecin

3 „DIANA” Szczecin

4 „NADODRZAŃSKIE”

5 „TROP” Szczecin

1.337 pkt

1.260 pkt

1.235 pkt

1.234 pkt

1.210 pkt

16 13 czerwca 2010 O.S.M. PZŁ Pucice 1 „TUMAK” Świnoujście

2 „DROP” Szczecin

3 „DIANA” Szczecin

4 „NADODRZAŃSKIE”

1.331 pkt

1.299 pkt

1.263 pkt

1.257 pkt

17 19 czerwca 2011 O.S.M. PZŁ Pucice 1 „DROP” Szczecin

2 „TUMAK” Świnoujście

3 „DIANA” Szczecin

4 „NADODRZAŃSKIE”

5 „TROP” Szczecin

1.413 pkt

1.365 pkt

1.297 pkt

1.282 pkt

1.253 pkt

Zwycięzcy zespołowej klasyfikacji otwartej w poszczególnych latach


Rok Koło łowieckie Punkty
1998 „DIANA” Szczecin 270 pkt
1999 „NADODRZAŃSKIE” 270 pkt
2000 „NADODRZAŃSKIE” 277 pkt
2001 „NADODRZAŃSKIE” 1.351 pkt
2002 „NADODRZAŃSKIE” 1.371 pkt
2003 „NADODRZAŃSKIE” 1.332 pkt
2004 „NADODRZAŃSKIE” 1.341 pkt
2005 „DROP” Szczecin 1.368 pkt
2006 „TUMAK” Świnoujście 1.342 pkt
2007 „TUMAK” Świnoujście 1.303 pkt
2008 „TUMAK” Świnoujście 1.350 pkt
2009 „TUMAK” Świnoujście 1.337 pkt
2010 „TUMAK” Świnoujście 1.331 pkt
2011 „DROP” Szczecin 1.413 pkt