Członkowie koła

LISTA CZŁONKÓW KOŁA ŁOWIECKIEGO
„TUMAK” w ŚWINOUJŚCIU

( Stan na dzień 15 MAJ 2018r.)
  1. BŁASZKIEWICZ Eugeniusz
2. BŁASZKIEWICZ Janusz
3. BURSA Mirosław
4. CHAROSZEWICZ Krzysztof
5. CZUBACHOWSKI Marek
6. CZUBACHOWSKI Daniel
7. DADAS Jerzy
8. GACZKOWSKI Emil
9. GACZKOWSKI Adam
10. GAN Jan
11. GAN Przemysław
12. GAN Ryszard
13. GRZELAK Zygmunt
14. HANCZARUK Roman
15. IDELIOWICZ Dariusz
16. JAGODZIŃSKI Ryszard
17. KĄDZIOŁKA Marcin
18. KOŁAKOWSKA Katarzyna
19. KOŁAKOWSKI Maciej
20. KOŁAKOWSKI Tomasz
21. KOŁODZIEJ Wojciech
22. KOMINEK Adam
23. KRAWCZYK Krzysztof
24. KREFFT Wojciech
25. KRUSZEWSKI Szczepan
26. KRZAK Marcin
27. KURACH Adrian
28. KURACH Jan
29. KURYLONEK Juliusz                            30. KURYLONEK Piotr
31. KWIATKOWSKI Juliusz
32. LITMAN Antoni
33. LYSY Marek
34. LYSY Władysław
35. ŁUKOWSKI Andrzej
36. ŁUKOWSKI Tomasz
37. MAŚLANKA Piotr
38. MRÓZ Ryszard
39. MIELNICZUK Mirosław
40. MIKULSKI Krzysztof
41. MIKULSKI Konrad
                                                               42. MISZCZYK Marcin
43. NIEMIEC Mirosław                           44. PANEK Waldemar

45. PAŃKO Leszek
46. PAWŁOWSKI Hieronim
47. RYBAK Andrzej
48. RYSZKA Jan
49. SARAT Zbigniew
50. SIELICKI Tomasz
51. SOMSKI Krzysztof
52. SŁUPECKI Mirosław
53. STANKIEWICZ Mirosław
54. STEFANOWICZ Czesław
55. STEFANOWICZ Krzysztof
56. SUDNIK Edward
57. SZADKOWSKI Jan
58. SZADKOWSKI Krzysztof
59. SZADKOWSKI Sławomir
60. SZCZUREK Jan
61. SZYMAŃSKI Henryk
62. SZYMAŃSKI Zenon
63. SZYMAŃSKI Sebastian
64. TARWACKI Marek
65. UTYCH Tomasz
66. WALCZAK Mateusz
67. WALIGÓRA Tadeusz
68. WALIGÓRA Ryszard
69. WALIGÓRA Szymon
70. WOJCIECHOWSKI Marek
71. WOJDA Andrzej
72. WOJTOWICZ Władysław
73. WRÓBLEWSKI Jerzy
74. ZAŁANOWSKI Wiesław
75. ZAWODNIAK Rafał
76. ZIÓŁKOWSKI Lech
77. ZIÓŁKOWSKI Wojciech
78. ZYCH Bogdan
79.  ZYCH Marian                                     80. ZYGMANOWSKI Jerzy  

 

MYŚLIWI KTÓRZY ODESZLI OD NAS DO KRAINY WIECZNYCH ŁOWÓW

WIĘCEK Stanisław

KRZYŻANOWSKI Zenon

KURYLONEK Jerzy

BURSA Jacek

 

 

CZŁONKOWIE NIEMACIERZYŚCI

1) BRZDĘK Jacek
 2) SZYMAŃSKI Krzysztof
 3) MUZYKIEWICZ Jarosław
4) MICHALKIEWICZ Jacek
5) TATUR Zenon
6 ) GRZELAK Marcin
7) BRZEZOWSKI Bogusław

Myśliwi uhonorowani odznaką „Zasłużony dla Koła i Łowiectwa na Ziemi Wolińskiej”:

w roku 2010
– odznaką złotą

  1. Marian Zych

– odznaką srebrną

  1. Władysław Wojtowicz

– odznaką brązową

  1. Zbigniew Sarat
  2. Czesław Stefanowicz

w roku 2009
– odznaką srebrną

  1. Dariusz Ideliowicz

– odznaką brązową

  1. Jacek Brzdęk
  2. Jan Gan

w roku 2008
– odznaką złotą

  1. Jan Ryszka
  2. Stanisław Więcek
  3. Jerzy Zygmanowski
  4. Władysław Burawa (były członek Koła)

  – odznaką srebrną

  1. Emil Gaczkowski
  2. Jan Kurach
  3. Bogdan Zych
  4. Władysław Lysy
  5. Jerzy Kurylonek

  – odznaką brązową

  1. Roman Hanczaruk
  2. Zygmunt Grzelak
  3. Tomasz Kołakowski
  4. Eugeniusz Błaszkiewicz
  5. Edward Sudnik
  6. Henryk Szymański
  7. Mirosław Niemiec